Наші переваги

Гарантія фірми 10 років

Постійно вдосконалюючись, забезпечений безперебійний випуск Геліос-11 протягом 10-ти років.

Тільки натуральна сировина

Контроль якості- через щоденний
власний та незалежний лабораторний контроль

Великий досвід роботи

Колектив професіоналів ТОВ «Томіг» — готовий вирішувати будь-які поставлені завдання.

Історія компанії

 1. Мале приватне виробниче підприємство «Томіг»

 2. Створення швейного виробництва з пошиття шкіряних виробів

 3. Придбання земельної ділянки 1,8 га під розміщення 1-ї черги виробництва в м. Миколаїв Україна

 4. Початок будівництва шкіряного заводу

 5. Перетворення компанії в товариство з обмеженою відповідальністю «Томіг»

 6. Запуск шкіряного виробництва

 7. Запуск цеху по переробці хутряної овчини

 8. Придбання та запуск шкіряно-сировинного заводу в Середній Азії

 9. Придбання земельної ділянки 1,7 га під розміщення 2-ї черги виробництва ТОВ «Томіг» в м. Миколаїв, Україна

 10. будівництво та запуск заводу по виробництву яловичого колагенового білку «Геліос-11»

Геліос-11

 
«Геліос-11» Волокно
Призначена для виготовлення сирокопчених та сиров’ялених м’ясних виробів. Завдяки своїй довговолокнистій структурі (розміри волокон більше 400 мкн ) дана фракція виступає як потужний структуроутворювач, який пов’язує компоненти фаршевих суміщів, аналогічно арматурних стрижнів в залізобетонному виробі.
Більш того великі волокна дозволяють краще відводити воду від ковбасного батона, тим самим зменшуючи термін сушки і дозрівання с с/к та с/в ковбас. При приготуванні гранул рекомендована гідратація – 1:5 – 1:8. Застосування «Геліос-11» в складі фаршевих суміші для с/к і с/в ковбас дозволяє замінити від 10 до 20 % м’ясної сировини. Також надає соковитість і ущільнює консистенцію фаршу при виготовленні рублених напівфабрикатів і напівфабрикатів в тісті.
«Геліос-11» Стандарт
Складається, в основному, із суміші волокон різної довжини, розміром від 230 до 400 мкн, і застосовується в приготуванні різних ковбасних виробів вареної і варено-копченої групи. Рекомендована гідратація продукту складає 1:10 - 1:20 при заміні м'ясного фаршу 15-20%, але можливі коригування в залежності від якості м'ясної сировини і видів вироби.
Фракція «Геліос-11» (стандарт) може застосовуватися, як в попередньо гідратованому вигляді - так і в сухому, з подальшим розкриттям всередині ковбасного батона. Показує позитивний ефект від застосування, працюючи, як на гарячій воді - так і на холодній. Додає соковитість і кусаемость продуктам вторинного розігріву (сосиски, сардельки, шпикачки).
 
 
«Геліос-11» Ін’єкт
Це найдрібніша фракція. Розмір частинок не більше 230 мкн. Застосування її в складі розсолів для ін'єктування делікатесної групи дозволяє істотно підвищити вихід готової продукції, а також виключити ризик забивання голок ін'єктора.
Після термообробки і охолодження готове делікатесне виріб приймає твердий стан з якісним малюнком на зрізі, без подальшого відділення вологи (прибирає синерезис). Фракція «Геліос-11» (ін'єкт) в м'ясних консервах, паштети і т.д. дозволяє зв'язати всі компоненти рецептури в єдиній системі, при цьому збагачуючи готовий продукт натуральним висококонцентрованим білком, тим самим підвищуючи енергетичну цінність консервів. Нестандартний варіант застосування «Геліос-11» (ін'єкт) в борошні для напівфабрикатів в тесті дозволяє поліпшити еластичність тіста і уникнути розтріскування після заморозки.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Особливості виробництва

 • Сучасне високотехнологічне обладнання
 • Безперервний лабораторний контроль якості сировини і готової продукції
 • Інноваційна технологія виробництва, що виключає використання відбілювачів, консервантів і антиоксидантів
 • Розробка нових видів продукції, для використання в інших галузях промисловості

Cертифікати

Виробництво «Геліос-11» — акредитовано за системою НАССР 22000: 2005 та ISO 9001: 2009. Використання «Геліос-11» схвалено Центром Дослідження і Сертифікації Халяль «Альраїд» в Україні.

інфоблок

Залишилися питання?